Trion stawia ultimatum wierzycielom

TRION STAWIA ULTIMATUM WIERZYCIELOM I PLANUJE EMISJE Z PRAWEM POBORU

Trion W komunikacie przypomina wierzycielom, że mogą zamienić swoje wierzytelności na akcje spółki i że spółka nie jest w stanie inaczej spłacić swoich długów. Jeśli tego nie zrobią do 6 grudnia, spółka złoży wniosek o upadłość. Akcje dla wierzycieli mają mieć cenę emisyjną 0,50 PLN. Trion liczy też na to, że po oddłużeniu nowe akcje obejmą inwestorzy, którzy wniosą do spółki nieruchomości i Trion rozpocznie działalność developerską. Trion chce też na początku 2011 wyemitować kolejną serię akcji, tym razem z prawem poboru po 0,20 PLN.

DI BRE POZYTYWNIE O PGNIG

DI BRE obniża rekomendacje dla PGNiG z „kupuj” do „akumuluj”, ale cena docelowa 4,40 PLN jest i tak o 16,7% powyżej ceny rynkowej

ELZAB PRZEJĘTY PRZEZ NOVITUSA

Wezwanie Novitusa na akcje Elzabu po 3,40 PLN zakończyło się sukcesem. Zapisy w ramach wezwania zredukowano o 25,89%. Po wezwaniu Novitus ma blisko 66% akcji Elzabu.

COGNOR – TAŃCZĄCY Z PRZERWAMI

Zarząd Cognoru zamierza 20 listopada, po zakończeniu obecnej przerwy w NWZA poprosić o kolejną przerwę do 26 listopada.

DSS MA PIENIĄDZE, KTÓRE POZWOLĄ REALIZOWAĆ A2

DSS ma umowy z Kredyt Bankiem udostępniające łącznie ponad 74 mln PLN ( kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy, linia gwarancyjna ). Dzięki tym środkom spółka będzie w stanie zrealizować umowy z China Oversaes i Polimexem dotyczące dostaw i prac przy budowie A2.

TVN ZROLOWAŁ SOBIE ZADŁUŻENIE

TVN wyemitował ośmioletnie obligacje za 175 mln EUR, oprocentowane 7,875% rocznie. Pieniądze pójdą na wcześniejszy wykup obligacji, które miały zapaść dopiero w 2013 oraz na refinansowanie linii kredytowych.

FUNDUSZE EMERYTALNE KUPUJĄ MIRBUD I RADPOL

Zaangażowanie Generali OFE w Mirbudzie wzrosło powyżej 5%. Zaangażowanie Aviva OFE w Radpolu wzrosło powyżej 5%

ZUK STĄPORKÓW Z WIEKSZYM FREEFLOATEM

Główny akcjonariuszy spółki sprzedał 120 tys. akcji po 15 PLN. Kurs rynkowy to 16,26 PLN. Jego zaangażowanie spadło z 77,55% do 74,88%.

PARKIET – CALATRAVA OBEJMIE AKCJE PC GUARD Z DYSKONTEM

PARKIET – Q4 W MERCORZE BĘDZIE NAJLEPSZY W ROKU

PARKIET – ZUK STĄPORKÓW PODPISAŁ NAJWIĘKSZY KONTRAKT W HISTORII

Brak komentarzy: