REKOMENDACJA KUPUJ I NIŻSZA CENA DOCELOWA DLA POLIMEXU

DM IDM nadal rekomenduje kupowanie akcji Polimexu, ale obniżył cenę docelową z 5,32 PLN do 5 PLN. To o 18,8% powyżej ostatniej ceny rynkowej.

NIŻSZA REKOMENDACJA DLA LPP

ING obniżył rekomendację dla LPP z kupuj do trzymaj. Cena docelowa została podniesiona z 2025 PLN do 2180 PLN – to o 0,3% poniżej ceny rynkowej.

PARKIET – ENEA MOŻE BYĆ SPRZEDANA DOPIERO W 2011

Zdaniem wiceministra Burego MSP nie działa w sprawie Enei pod presją czasu. Zdaniem gazety może to oznaczać, że proces sprzedaży akcji może się przeciągnąć do 2011.

POLNORD ZNÓW MA PROBLEM Z REZYGNACJAMI

Polnord sprzedał w październiku 80 mieszkań – najmniej od lipca. Z drugiej strony miał aż 17 rezygnacji, co oznacza, że stopa rezygnacji ( rezygnacje / sprzedane mieszkania ) przekroczyła 21%, czyli była największa od kilku miesięcy

PARKIET – ZAŁOŻYCIELE HYPERIONA MOGĄ W 2011 SPRZEDAWAĆ AKCJE

Założyciele Hyperiona nie zgadzają się na fuzję ich spółki z MNI Telekom, ale mają za mało głosów aby się temu sprzeciwić na WZA. Dlatego poważnie rozważają sprzedaż swoich pakietów akcji w przyszłym roku po zakończeniu lock-upu.

PARKIET – ARCTIC PAPER MA KUPIĆ MEW

Na początku grudnia może dojść do podpisania umów notowanej na New Connect MEW z Arctic Paper. W efekcie producent papieru zostanie inwestorem strategicznym w Małych Elektrowniach Wodnych.

Brak komentarzy: