Komunikat porządkowy

W związku z tym, że w najbliższym czasie będe miał zdecydowanie mniej czasu na obserwacje tego, co dzieje się na rynkach i wokół nich, zawieszam regularną codzienną aktywność na blogu do odwołania (pewnie do stycznia). Jak mi się uda, to może coś napiszę wcześniej, ale na pewno mniej regularnie, nie codziennie. Generalnie wole nie pisać wcale niż pisać nie mając zbyt dobrego rozeznania w tym co się dzieje.

Polecam uwadze zmianę składu osobowego FED od nowego roku w kontekście styczniowego posiedzenia FED i możliwości grania rynku pod ogłoszenie QE3. I na wszelki wypadek Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

18 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Będę czekał z utęsknieniem.

Anonimowy pisze...

Również będę czekał z utęsknieniem, miały być Święta po za rynkiem ale wyszło jak wyszło...
Wesołych Świąt :)

Anonimowy pisze...

Panie Rafale, uzależniłem się od Pańskiego bloga. Jest superprzydatny ale najważniejsze, że jest pełny pasji, dociekliwości i błyskotliwych, dających do myślenia wniosków. Proszę szybko wracać!!!!!!!

Anonimowy pisze...

Kolejny autorytet nabiera wody w usta. Oznacza to tylko jedno : MEGA KRACH !!!!!!!! I tylko KR nie wymięka :/

Anonimowy pisze...

Po prostu super. Nie ma to jak cenzura

Anonimowy pisze...

bedziemy teskniły bardzo bardzo

Anonimowy pisze...

hehehe i tak się pojawił ćwoku

Anonimowy pisze...

protestuje

Wesołych Świąt

Oswald pisze...

Będę czekał z utęsknieniem, a właśnie przekonałem moją dziewczynę do nawyku rozpoczynania i kończenia dnia z Rafałem Hirshem. Dziękuję że jestem dzięki Tobie mniej głupi gospodarczo! Wesołych świąt

Anonimowy pisze...

Jeżeli przestanie Pan pisać zgłoszę sprawę do KNF-u!!!

Anonimowy pisze...

u mnie tez trwa akcja "Rafal Hirsh do porannej herbaty" :)

Bendek pisze...

Nie wyrażam zgodny na zawieszanie działalności. Bez Pana komentarzy czuje się jak niewidomy i głuchy.
To będzie ciężki okres, bo tak jak przedmówcy zupełnie uzależniłem się od Pana codziennej aktywności. Mam nadzieję, iż uda się Panu wrócić szybciej - proponuję już w przyszłym tygodniu :)

A tak zupełnie poważnie dziękuję za Pana dotychczasową pracę i zaangażowanie. Życzę Wesołych i Spokojnych Świąt. Mam nadzieję, że wróci Pan niczym Terminator i przywita nas postem zatytułowanym "I'm back!"

Anonimowy pisze...

I ja się dołączę go gróźb pod Pana adresem, w przypadku nie wznowienia działalności ;)

marcin pisze...

Życzę udanego urlopu, Wesołych Świąt i pomyślności w 2012.
ps. no i równie błyskotliwych wpisów jak w 2011 :)

michnic pisze...

Oby przerwa nie okazała się wieczna, jak to na kilku innych blogach miałem okazję doświadczyć. Pisze Pan bardzo rzeczowo, a zarazem przystępnie, dzięki czemu jestem w stanie zrozumieć o się dzieje na rynku. Czekam na powrót z niecierpliwością.

Anonimowy pisze...

No to teraz "Nie będzie niczego" :/
Wesołych!

Rafał Hirsch pisze...

Bardzo dziękuje za miłe słowa, ale chciałbym zauważyć, ze napisałem tylko, że zawieszam aktywność "regularną", a nie tak w ogóle jakąkolwiek. Prawdopodobnie nie będe w stanie wrzucać tu na przykład postów codziennie rano. Natomiast coś tam na pewno się będzie ukazywać. Tylko pewnie przez pewien czas mniej regularnie.

Anonimowy pisze...

Panie Rafale, dla mnie Pana blog to numer jeden, taki złoty środek, bo jest trochę nieregularnych rozbudowanych blogów i jest twitter, w którym wiele się nie mieści. Ciekawe czasy mamy i jest o czym pisać, także liczę na powrót do regularnych komentarzy i z góry za to dziękuję. Przy okazji mała sugestia, może warto byłoby stworzyć coś na kształt bazy statystyk i wskaźników, systematycznie aktualizowanej. Chętnie osobiście wsparłbym taki pomysł. Mam tutaj na myśli informacje, które pojawiają się w różnych miejscach i trzeba ich szukać i przetwarzać.. Fajnie byłoby, gdyby one były w jednym miejscu. Pozdrawiam serdecznie ;-)