prasa przed sesją

PARKIET

KOMPAP NIE PRZEJMIE MUZY NA PIĄTKOWYM NWZA

ZDANIEM PARKIETU WIĘKSZOŚĆ NA NWZA BĘDĄ MIELI ZWOLENNICY OBECNEGO ZARZĄDU, A KOMPAPOWI UDA SIĘ DO 5OSOBOWEJ RADY NADZORCZEJ WPROWADZIĆ TYLKO DWIE OSOBY.


CENY WYROBÓW STALOWYCH ZNÓW ROSNĄ, ALE MA BYĆ KOREKTA

Z DANYCH POLSKIEJ UNII DYSTRYBUTORÓW STALI WYNIKA, ŻE PO TRWAJĄCEJ OD MAJA STABILIZACJI WE WRZEŚNIU CENY ZACZĘŁY ZNOWU IŚĆ W GÓRĘ. POD KONIEC ROKU SPODZIEWANA JEST KOREKTA CEN, NATOMIAST 2011 MA BYĆ JEDNYM Z NAJLEPSZYCH LAT W HISTORII

POZBUD MIAŁ DOBRE WYNIKI

TRZECI KWARTAŁ BYŁ DLA SPÓŁKI LEPSZY NIŻ ROK TEMU. DO KOŃCA ROKU CHCĄ SFINALIZOWAĆ PRZEJĘCIE SPÓŁKI O ROCZNYCH PRZYCHODACH 30-40 MLN PLN.

RANK PROGRESS ODMROZI INWESTYCJE MIESZKANIOWE

POPRAWA SYTUACJI NA RYNKU POWODUJE, ŻE SPÓŁKA CHCE WYBUDOWAĆ NIEPLANOWANĄ DO TEJ PORY GALERIĘ HANDLOWĄ W CHOJNICACH, ORAZ POWRÓCIĆ DO PROJEKTU MIESZKANIOWEGO MARINA PARK WE WROCŁAWIU

OTMUCHÓW WEJDZIE W SŁONE PRZEKĄSKI

PRZEJĘCIE SPÓŁKI PRODUKUJĄCEJ SŁONE PRZEKĄSKI MA NASTĄPIĆ JUŻ W LISTOPADZIE.

CORAZ BLIŻEJ PROTESTÓW W KGHM

JUTRO KOŃCZY SIĘ REFERENDUM STRAJKOWE W KOPALNI RUDNA, W PRZYSZŁYM TYGODNIU TAKIE REFERENDUM ODBĘDZIE SIĘ W KOPALNI LUBIN. ZWIĄZKI CHCĄ 300 PLN PODWYŻKI I GWARANCJI ZATRUDNIENIA.

ABM SOLID NA RYNKU ENERGETYCZNYM

ZLECENIA Z ENERGETYKI W 2011 BĘDĄ STANOWIĆ JUŻ KILKANAŚCIE PROCENT W PRZYCHODACH SPÓŁKI

PULS BIZNESU

PKN ORLEN MA WSTĘPNE OFERTY NA MOŻEJKI

ZAINTERESOWANIE KUPNEM LITEWSKIEJ RAFINERII WYRAZIŁO SIEDEM FIRM

OPONEO PL BĘDZIE MIEĆ REKORDOWY ROK

SPÓŁKA MIAŁA ZYSK W Q3, CO SIĘ RZADKO ZDARZA ZE WZGLĘDU NA SEZONOWOŚĆ. W 2010 PRZYCHODY I ZYSKI MOGĄ BYĆ REKORDOWE, CO OZNACZA, ŻE PO OSIAGNIĘCIU 2,5 MLN PLN ZYSKU W PIERWSZYM PÓŁROCZU, W DRUGIM SPÓŁKA ZAROBI CO NAJMNIEJ 4 MLN PLN.

Brak komentarzy: